"Yazılım çözümlerimizle işinizi optimize edin, başarıya ulaşın!"

Yazılım çözümleri, işletmelerin belirli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve geliştirilmiş yazılım uygulamalarını ifade eder. Bu çözümler genellikle müşteri ilişkileri yönetimi, muhasebe, insan kaynakları, envanter yönetimi gibi çeşitli işlevselliklere odaklanır ve işletmelerin verimliliğini artırmaya, maliyetleri azaltmaya ve rekabet avantajı sağlamaya yöneliktir. Yerel bilgisayar sistemlerinden bulut tabanlı platformlara kadar çeşitli ortamlarda sunulabilirler.

Yazılım Çözümlerimiz;

E-DÖNÜŞÜM

E-Dönüşüm, Maliye Bakanlığı Gelir İdare Başkanlığı tarafından faaliyete geçirilen e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Bilet ve e-Adisyon gibi dijital dönüşüm uygulamalarıdır.

E-İMZA

Vega E-İmza, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na uygun olarak tasarlanmış, güvenli elektronik imza çözümüdür.

ERP

ERP (Enterprise Resource Planning-Kurumsal Kaynak Planlaması), işletmelerin tüm iş süreçlerini tek bir platformda birleştiren ve verimliliği artıran bir yazılım çözümüdür.

KOBİ & SAHA SATIŞ

KOBİ & SAHA SATIŞI, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ'lerin) ve saha satış ekiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir yazılım çözümüdür.

PERSONEL YÖNETİMİ

VEGA İK tercih edenler, personel yönetiminde konfor ve verimliliği bir arada yaşayarak işlerini daha kolay yönetmenin keyfini sürüyorlar.

PERAKENDE

VEGA Perakende Programları, perakende sektöründeki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış kapsamlı yazılım çözümleridir.

RESTORAN

Vega Restoran Programları, restoranlar, kafeler, barlar gibi işletmelerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiş kapsamlı bir yazılım çözümüdür.

ÜRETİM

Vega Üretim Programları, üretim sektöründeki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış kapsamlı bir yazılım çözümüdür.

RAPORLAR

Vega Raporlama, verilerinizi sınırsız sayıda perspektiften incelemenizi sağlayan güçlü bir veri analiz aracıdır.

Yazılım çözümlerimizle işinizi akıllıca yönetin!